Jakie będą nasze emerytury?

Małgorzata Bukała, rzecznik prasowy oddziału ZUS w Rzeszowie. Fot. Wit Hadło

PODKARPACIE. Rząd zmienia zdanie w sprawie emerytur jak kapryśne dziecko.

Waloryzacja kwotowa będzie obowiązywać tylko w 2012 roku. Potem znowu wrócimy do waloryzacji procentowej uzależnionej od inflacji. Tak zapowiedział Władysław Kosiniak-Kamysz, minister pracy i polityki społecznej.

Rząd wycofuje się z szumnych zapowiedzi premiera jakie głosił podczas swojego expose. Wtedy obiecał waloryzację kwotową przez co najmniej 4 lata.

Więcej w Super Nowościach

Artur Getler

One Response to "Jakie będą nasze emerytury?"

Leave a Reply

Your email address will not be published.