
RZESZÓW. 600 tys. zł będzie kosztowało ledowe oświetlenie mostu Narutowicza łączącego ul. Naruszewicza z ul. Wierzbową (w rejonie sanepidu).
Przetarg wygrała firma Skanska, która zajmuje się budową całego mostu. – Obecnie wykonujemy montaż balustrad, umacniamy brzegi Wisłoka i porządkujemy rzekę – mówi Mirosław Gucwa, menedżer projektu ze Skanska.
Kiedy most zostanie oddany do użytku? – Zgodnie z umową, mamy czas do 30 listopada. Będziemy jednak starali się prace zakończyć przynajmniej kilka dni wcześniej – dodaje.
Sama budowa dwupasmowego mostu na miejscu jednopasmowego pochłonie ok. 6,7 mln zł.
en



10 Responses to "Oświetlenie na moście Narutowicza"