
RZESZÓW. 14. edycja rywalizacji o statuetkę Tadeusza Nalepy już 24 sierpnia!
Oddział Zamknięty, IRA, COMA, TSA, KSU, Acid Drinkers i Proletaryat – te gwiazdy zagrały dla rzeszowskiej publiczności podczas poprzednich edycji festiwalu Rockowa Noc w Rzeszowie. Kto wystąpi w tym roku? To jeszcze tajemnica. Na razie wiemy tyle tylko, że ciężka rockowa muzyka wypełni rzeszowskie bulwary w przedostatni weekend wakacji.
Tegoroczna edycja będzie już czternastą. Festiwal cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród odbiorców, jak i artystów, którzy licznie zgłaszają się do konkursu. Dlaczego? Ponieważ Rockowa Noc to nie tylko porywająca impreza, lecz także konkurs dla młodych, utalentowanych muzyków, którzy nie posiadają kontraktów z wytwórniami fonograficznymi. Dzięki Rockowej Nocy mają oni szansę zaprezentować się szerokiej publiczności.
Na zgłoszenia organizatorzy festiwalu czekają od 1 lipca. W tym roku przyznane zostaną dwie nagrody: główna i nagroda za najoryginalniejszą aranżację utworu Tadeusza Nalepy lub zespołu Breakout. Pierwsza nagroda to statuetka Tadeusza Nalepy, 3 tys. zł, 36 godz. w profesjonalnym studiu nagrań z reżyserem dźwięku i koncert podczas Rockowej Nocy 2020. Druga – 18 godz. w profesjonalnym studiu nagrań z reżyserem dźwięku, koncert zespołu podczas jednego z wydarzeń organizowanych przez Estradę Rzeszowską w 2020 r. oraz statuetka.
Zgłoszenia do konkursu
Zapisy potrwają do 31 lipca 2019. Aby wziąć udział w konkursie, należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać dwa autorskie utwory pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@estrada.rzeszow.pl. Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej www.rockowanoc.pl.
Artykuł partnera



2 Responses to "Zbliża się Rockowa Noc"