RZESZÓW, CHICAGO. Gangster, czy oszust? Śledczy przychylają się do tej drugiej opcji.
Wczoraj pisaliśmy o 35-letnim mieszkańcu Rzeszowa Grzegorzu K., który został złapany przez FBI i przekazany policjantom CBŚ. Pojawiły się plotki o tym, że podczas swojego krótkiego pobytu w Chicago brał udział w porachunkach gangsterskich m.in. podpalając garaże i samochody.
Mężczyzna podczas przesłuchań zaprzeczył tym doniesieniom, ale też śledczy prowadzący tę sprawę nie dostali żadnych dokumentów za co został w Stanach Zjednoczonych zatrzymany i w końcu dlaczego ponad dwa lat przebywał w ośrodku deportacyjnym.
Więcej w Super Nowościach
Grzegorz Anton


