.jpg)
PRZEMYŚL. W sobotnie popołudnie na dolnej stacji wyciągu przy ulicy Sanockiej odbył się Festiwal Kolorów.
Holi Festiwal to największa ogólnopolska impreza związana z kolorowymi proszkami. Wciągu całego festiwalu pojawiło się kilkaset osób.
KamK
[print_gllr id=243698]


