Festiwal Kolorów w Przemyślu (ZDJĘCIA)

Fot. Kamil Krukiewicz
Fot. Kamil Krukiewicz

PRZEMYŚL. W sobotnie popołudnie na dolnej stacji wyciągu przy ulicy Sanockiej odbył się Festiwal Kolorów.

Holi Festiwal to największa ogólnopolska impreza związana z kolorowymi proszkami. Wciągu całego festiwalu pojawiło się kilkaset osób.

KamK

[print_gllr id=243698]

Leave a Reply

Your email address will not be published.